Stavby

rezidencia hricov mRezidencia Hričov

domy k dispoziciiProjekt, realizácia a predaj rodinných domov v Hornom Hričove. Rezidencia Horný Hričov vo východnej časti obce Horný Hričov ponúka bývanie v rodinných domoch so záhradou na prízemí v modernom štandarde. Obec Horný Hričov vedľa Žiliny, v ktorej je rezidencia situovaná, sa vyznačuje stabilnou štruktúrou a dobrou vybavenosťou.

oc idea kosice mOC IDEA Košice

priestory k dispoziciiRealizácia a prevádzka obchodného centra IDEA v Košiciach, Sídlisko nad Jazerom. OC IDEA v Košiciach je stredne veľké centrum s rôznorodým sortimentom obchodov, športu a vzdelávania, tesne vedľa TESCO. Vnútorné priestory sú zariadené v modernom duchu. V rámci starostlivosti o životné prostredie je objekt vykurovaný tepelným čerpadlom a na streche je v prevádzke veľká fotovoltaická elektráreň.

oc idea zilina mOC IDEA Žilina

priestory k dispoziciiRealizácia a prevádzka obchodného centra IDEA v Žiline na Kamennej Ceste. Od roku 2002 funguje OC IDEA ako stredisko obchodov s nábytkom, sanitou a interiérom. Postupom času sa sortiment rozšíril o šport a zábavu, a budova dostala ďalšie vylepšenie v podobe veľkej fotovoltickej elektrárne na streche čím proaktívne reaguje na potrebu nahradenia fosílnych palív obnoviteľnými zdrojmi energie.

fram zilina mFRAM Žilina

priestory k dispoziciiRekonštrukcia výškovej administratívnej budovy bývalých petrochemických závodov v Žiline. V budove sídli Hotel FRAM, zároveň sú v budove dve podlažia kancelárií na prenájom. Patrí k dominantám širšieho centra Žiliny, vyznačuje sa vkusnou a jednoduchou architektúrou a netradičným nosným systémom. Aj tu je na streche malá fotovoltaická elektráreň.

dom chorvatsko mRodinný dom v Chorvátsku

Projekt, realizácia pre súkromného investora

dom bratislava mDom pri Habánskom Mlyne, Bratislava

Rekonštrukcia a prevádzka malého polyfunkčného objektu v Bratislave na Patrónke