Rezidencia Horný Hričov

Súbor Rezidencia Horný Hričov sa nachádza vo východnej časti obce Horný Hričov. Obec sa vyznačuje stabilnou štruktúrou, medzi vybavenosť, dostupnú pešo, patrí materská a základná škola, potraviny, pošta, novovybudovaný park, železničná a autobusová zastávka Horný Hričov a kostol. Priľahlé kopce na oboch stranách Váhu ponúkajú aktívnu regeneráciu, centrum kraja mesto Žilina je vzdialené iba 5 km. Pre záujemcov ponúkame aj možnosť zakúpenia samostatného pozemku.

horny hricov rezidencia

Rezidencia Horný Hričov ponúka bývanie na prízemí a praktické priestory v modernom štandarde. Všetky domy majú obytnú časť orientovanú na juh a vstup zo severu z obytnej ulice.

Súbor je už v štádiu výstavby!

horny hricov pozemky mPozemky sa nachádzajú v intraviláne obce Horný Hričov, neďaleko súboru Rezidencia Horný Hričov. Pre územie je platný územný plán obce Horný Hričov, ktorý ustanovuje použitie územia pre individuálnu bytovú výstavbu (rodinné domy).

horny hricov dom medium projekcie asta mKompaktný pôdorys je vysoko optimalizovaný, čím sa zaručí hodnota každého metra štvorcového domu. Priestranná obývačka s jedálňou a kuchyňou v jednom priestore. 3 Izby rôznej veľkosti a orientácie umožňujú flexibilné použitie podľa želania zákazníka.

horny hricov dom luxus m

Pôdorys je vysoko optimalizovaný, čím sa zaručí hodnota každého metra štvorcového domu. Priestranná obývačka s jedálňou a kuchyňou v jednom priestore. 4 Izby rôznej veľkosti a orientácie umožňujú flexibilné použitie podľa želania zákazníka.

horny hricov dom hranol mKompaktný pôdorys je vysoko optimalizovaný, čím sa zaručí hodnota každého metra štvorcového domu. Priestranná obývačka s jedálňou a kuchyňou v jednom priestore. 3 Izby rôznej veľkosti umožňujú flexibilné použitie podľa želania zákazníka.